Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Słajkowo [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:49 u | 5:49 | 6:49 | 7:59 us | 8:49 u | 9:49 u | 12:09 u | 13:24 u | 14:34 us | 15:24 u |
16:24 u | 18:24 u | 18:54 uH |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:49 Au | 6:49 Au | 7:59 u | 9:49 Au | 12:09 Au | 14:34 Au | 16:24 Au | 18:24 Au |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- A - Kurs przez: Rybno Pałac
Rozkład ważny od 2024-01-01