Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Mierzyno Skrzyżowanie [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:56 u | 5:56 | 6:56 | 8:06 us | 8:56 u | 9:56 u | 12:26 u | 13:31 u | 14:41 us | 15:31 u |
16:31 u | 18:31 u | 19:01 uH |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:56 Au | 6:56 Au | 8:06 u | 9:56 Au | 12:16 Au | 14:41 Au | 16:31 Au | 18:31 Au |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- A - Kurs przez: Rybno Pałac
Rozkład ważny od 2024-04-22