632
Rozkład jazdy
Kierunek: Smażyno
Przystanek: Głazica, Bursztynowa
Odjazdy w dni nauki szkolnej (oprócz rozp. i zak. roku szkol., 14.10. oraz rekolekcji): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 | 14:40 | 15:35 |
Odjazdy w dni nauki szkolnej (oprócz rozp. i zak. roku szkol., 14.10. oraz rekolekcji): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 | 14:40 | 15:35 |