635
Rozkład jazdy
Kierunek: Kielno, Szkoła
Przystanek: Szemud, Moczydła
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:48 K | 12:53 | 16:03 | 16:53 |
- K - Kurs przez: Kieleńska Huta, Wieś
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:48 K | 12:53 | 16:03 | 16:53 |