650
Rozkład jazdy
Kierunek: Karwia, Wojska Polskiego
Przystanek: Chłapowo
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:40 Au | 6:55 O | 7:40 O | 8:10 s | 8:45 | 9:45 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
14:05 Js | 14:30 | 15:00 s | 15:30 | 16:05 s | 16:30 | 17:20 | 17:50 | 18:45 | 19:35 |
21:00 | 22:30 | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:25 Au | 6:25 Au | 7:40 O | 8:45 | 9:45 | 10:45 | 11:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 |
15:35 | 16:35 | 17:35 | 18:35 | 19:35 | 21:00 | 22:30 | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
7:35 Bu | 9:40 d | 11:00 | 13:00 | 14:30 | 16:00 | 17:30 | 19:30 | 21:00 | 22:30 |
- A - Nie kursuje przez: Ostrowo, Ostrowo Plażowa
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- O - Nie kursuje przez: Ostrowo
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- J - Kurs do: Jastrzębia Góra
- B - Nie kursuje przez: Ostrowo. Nie kursuje 1.01., w I. i II. Dzien obu Swiat.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.