650
Rozkład jazdy
Kierunek: Gdynia, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Władysławowo Cetniewo
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:24 | 5:54 | 6:24 | 6:54 s | 7:19 | 7:19 Ps | 8:04 | 9:04 | 10:04 | 10:49 s |
11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:24 | 15:09 | 15:59 | 16:59 | 18:14 | 19:44 P | 20:44 |
22:29 Pu | | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:54 | 6:34 | 7:19 | 8:19 | 9:19 | 10:34 | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:24 |
15:09 | 15:59 | 16:59 | 18:59 | 20:39 Pu | 21:59 Pu | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
6:34 d | 8:24 | 9:54 | 11:24 | 12:54 | 14:24 | 15:54 | 17:24 | 18:59 | 20:39 Pu |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- P - Kurs do: Puck, Dworzec
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.