652
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Mieroszyno, Ogrodowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:15 u | 6:15 u | 7:15 As | 8:15 A | 10:35 u | 12:05 u | 14:35 u | 15:35 w | 17:55 u | 18:55 u |
20:45 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:55 u | 7:20 u | 9:05 u | 10:55 u | 12:55 u | 14:55 u | 16:55 u | 18:55 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Nie kursuje przez: Puck Centrum Handlowe
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- w - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.