652
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Łebcz
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:21 u | 6:21 u | 7:21 As | 8:21 A | 10:41 u | 12:11 u | 14:41 u | 15:41 w | 18:01 u | 19:01 u |
20:51 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:01 u | 7:26 u | 9:11 u | 11:01 u | 13:01 u | 15:01 u | 17:01 u | 19:01 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Nie kursuje przez: Puck Centrum Handlowe
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- w - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.