652
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Puck, Urząd Gminy
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:32 u | 6:32 u | 7:32 s | 8:32 | 10:52 u | 12:22 u | 14:52 u | 15:52 w | 18:12 u | 19:12 u |
21:02 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:12 u | 7:37 u | 9:22 u | 11:12 u | 13:12 u | 15:12 u | 17:12 u | 19:12 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- w - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.