652
Rozkład jazdy
Kierunek: Jastrzębia Góra, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Gnieżdżewo, Wybudowanie
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:43 u | 7:48 u | 10:08 u | 11:38 u | 13:43 u | 14:38 H | 16:28 u | 17:28 u | 18:28 u | 19:23 u |
20:23 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:28 u | 8:28 u | 10:28 u | 12:28 u | 14:28 u | 16:28 u | 18:28 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej