655
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Tupadły, Sklep
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:22 | 8:32 | 12:42 A | 14:52 Bs | 15:42 A |
- A - Kurs przez: Parszczyce, Krokowa, Szary Dwór
- B - Kurs do: Karwia, Wojska Polskiego
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej