655
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Mieroszyno, Sosnowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:24 | 9:39 | 13:49 | 15:34 s | 16:49 |
- A - Kurs przez: Parszczyce, Krokowa, Szary Dwór
- B - Kurs do: Karwia, Wojska Polskiego
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej