660
Rozkład jazdy
Kierunek: Choczewo
Przystanek: Brzyno
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 A | 15:06 As | 16:06 s | 16:36 A |
- A - Kurs do: Białogóra przez: Prusewo
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 A | 15:06 As | 16:06 s | 16:36 A |