662
Rozkład jazdy
Kierunek: Lubocino, Szkoła
Przystanek: Radoszewo
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:31 Au | 15:51 u |
- A - Kurs do: Dębki przez: Sulicice
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs do: Kłanino
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:31 Au | 15:51 u |