662
Rozkład jazdy
Kierunek: Lubocino, Szkoła
Przystanek: Kłanino, Kapliczka
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:03 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:03 u |