662
Rozkład jazdy
Kierunek:
Puck, Dworzec
Przystanek:
Kłanino, Kapliczka
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej:
6:54
u
u - Kurs linii użyteczności publicznej