662
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Starzyno, Trzy Gracki
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:07 u | 9:02 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:07 u | 9:02 u |