662
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Starzyno, Pucka
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:15 u | 7:20 | 9:10 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:15 u | 7:20 | 9:10 u |