662
Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Połczyno, Młyński Kanał
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:27 u | 7:32 | 9:22 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:27 u | 7:32 | 9:22 u |