663
Rozkład jazdy
Kierunek: Krokowa
Przystanek: Lisewo, I
Odjazdy od poniedziałku do piątku poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:31 As | 10:56 u | 12:56 u | 14:56 Ke | 16:56 Ke | 18:56 u |
Odjazdy w soboty poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:56 u | 14:56 u |
- A - Kurs do: Kłanino przez: Krokowa
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- u - Kurs linii użyteczności publicznej. Organizator: Powiat Wejherowski
- K - Kurs do: Karwia przez: Krokowa, Sławoszyno
- e - Nie kursuje w okresie ferii letnich