663
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Parszczyce, WMW
Odjazdy od poniedziałku do piątku poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:57 Te | 15:32 e |
- T - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK przez: Wejherowo Broniewskiego Dw. PKP
- e - Nie kursuje w okresie ferii letnich