664
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Glinki
Odjazdy od poniedziałku do piątku poza feriami letnimi (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:25 s | 11:15 u | 16:15 z | 17:45 u |
Odjazdy w soboty poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:15 u | 15:15 u |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni nauki szkolnej.