670
Rozkład jazdy
Kierunek: Kartuzy, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Łebieńska Huta, Czyściec
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt i 24.12.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:19 u | 9:14 u | 13:19 u | 15:19 As | 16:19 As |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej
- A - Kurs do: Przodkowo Urząd Gminy
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej