670
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Łebno, Szkoła
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
5:06 | 6:01 | 6:21 Es | 7:01 | 8:01 Es | 8:56 Au | 9:51 Ds | 11:31 | 13:21 Bu | 14:36 Cs |
15:06 Bu | 16:11 | 17:11 | 19:11 | 20:41 Au | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
5:06 Au | 6:56 Au | 8:56 Au | 11:26 Au | 13:26 Au | 15:26 Au | 17:26 Au | 19:26 Au | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12., 26.12.) |
---|
5:06 Au | 7:56 Au | 10:26 Au | 12:26 Au | 14:26 Au | 17:26 Au | 19:26 Au | | | |
- E - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- A - Kurs przez: Zęblewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- D - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK przez: Szemud Szkoła
- B - Kurs przez: Zęblewo, Szemud Szkoła
- C - Kurs przez: Szemud Szkoła