670
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Donimierz
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
5:13 | 6:08 | 6:28 Cs | 7:08 | 8:08 Cs | 9:08 u | 9:58 Bs | 11:38 | 13:33 Au | 14:43 As |
15:18 Au | 16:18 | 17:18 | 19:18 | 20:53 u | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
5:18 u | 7:08 u | 9:08 u | 11:38 u | 13:38 u | 15:38 u | 17:38 u | 19:38 u | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12., 26.12.) |
---|
5:18 u | 8:08 u | 10:38 u | 12:38 u | 14:38 u | 17:38 u | 19:38 u | | | |
- C - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK przez: Szemud Szkoła
- A - Kurs przez: Szemud Szkoła