672
Rozkład jazdy
Kierunek: Gdańsk Osowa PKP
Przystanek: Dobrzewino, Bojańska
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:35 B | 6:30 | 7:30 A | 8:00 H | 8:15 s | 9:00 A | 10:00 | 12:00 | 13:30 A | 14:00 |
15:00 A | 16:00 | 18:00 |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:30 | 8:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 |
- B - Kurs do: Chwaszczyno
- A - Kurs do: Karczemki
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej