673
Rozkład jazdy
Kierunek: Kielno, Szkoła
Przystanek: Szemud, Więźniów Sztuthofu
Odjazdy w dni nauki szkolnej (oprócz rozp. i zak. roku szkol., 14.10. oraz rekolekcji): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:13 | 7:43 | 12:53 | 15:03 | 15:53 | 16:53 K |
- K - Kurs do: Kowalewo
Odjazdy w dni nauki szkolnej (oprócz rozp. i zak. roku szkol., 14.10. oraz rekolekcji): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:13 | 7:43 | 12:53 | 15:03 | 15:53 | 16:53 K |