675
Rozkład jazdy
Kierunek: Bojano
Przystanek: Zbychowo, Leśniczówka
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:17 K | 8:17 u | 10:42 Au | 13:17 Au | 14:07 Au | 14:52 K | 15:47 | 16:42 |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:17 u | 13:17 u | 16:42 u |
- K - Kurs do: Koleczkowo, Poczta
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs do: Bieszkowice Cierżnia