675
Rozkład jazdy
Kierunek: Bojano
Przystanek: Nowy Dwór Wejherowski, Wojskowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:18 u | 6:08 u | 7:23 K | 8:23 u | 10:48 Au | 12:13 A | 13:23 Au | 14:13 Au | 14:58 K | 15:53 |
16:48 | 18:28 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:08 u | 8:23 u | 13:23 u | 16:48 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:08 u | 8:23 u | 11:53 u | 14:53 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- K - Kurs do: Koleczkowo, Poczta
- A - Kurs do: Bieszkowice Cierżnia