675
Rozkład jazdy
Kierunek: Bojano
Przystanek: Koleczkowo, Kamieńska
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:35 u | 6:25 u | 8:40 u | 16:10 | 17:05 | 18:45 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:25 u | 8:40 u | 13:40 u | 17:05 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:25 u | 8:40 u | 12:10 u | 15:10 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.