675
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Zbychowo, Irysowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:24 u | 7:14 B | 8:14 | 9:24 u | 11:19 | 12:55 u | 14:00 u | 14:50 u | 15:45 | 16:50 |
17:40 u | 19:20 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:14 u | 9:24 u | 14:10 u | 17:40 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:14 Au | 9:24 u | 12:54 u | 15:50 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs do: Bolszewo Główna Kościół
- A - Kurs do: Wejherowo Tartaczna