676
Rozkład jazdy
Kierunek: Tępcz
Przystanek: Luzino, Wilczka
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:03 Au | 8:33 Au | 12:38 u | 14:48 u | 15:53 G | 16:58 u | 18:38 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:33 Au | 12:38 u | 14:48 u | 16:58 u | 18:38 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:33 Au | 11:03 u | 12:38 u | 14:48 u | 16:58 u |
- A - Nie kursuje przez: Barłomino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- G - Kurs do: Głodnica przez: Luzino Centrum, Barłomino, Tępcz