676
Rozkład jazdy
Kierunek: Tępcz
Przystanek: Luzino, Jasna
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:09 Au | 8:39 Au | 11:49 | 12:44 u | 13:34 | 14:34 | 14:54 u | 16:04 G | 16:54 u | 18:44 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:39 Au | 12:44 u | 14:54 u | 16:54 u | 18:44 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:39 Au | 11:09 u | 12:44 u | 14:54 u | 16:54 u |
- A - Nie kursuje przez: Barłomino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- G - Kurs do: Głodnica przez: Barłomino, Tępcz