676
Rozkład jazdy
Kierunek: Tępcz
Przystanek: Wejherowo Transportowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:42 Au | 8:12 Au | 12:17 u | 14:27 u | 15:32 G | 16:32 u | 18:17 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:12 Au | 12:17 u | 14:27 u | 16:32 u | 18:17 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:12 Au | 10:42 u | 12:17 u | 14:27 u | 16:32 u |
- A - Nie kursuje przez: Barłomino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- G - Kurs do: Głodnica przez: Luzino Centrum, Barłomino, Tępcz