678
Rozkład jazdy
Kierunek: Niepoczołowice
Przystanek: Gowino, Kościół
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:28 s | 8:28 A | 14:38 Ds | 15:28 uH | 15:28 Bs | 15:28 Cs | 16:28 s | 16:28 CH | 19:58 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:28 A | 12:28 u | 16:28 u |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- A - Kurs do: Sierakowice przez: Niepoczołowice
- D - Kurs przez: Lewino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- B - Kurs do: Lewino przez: Robakowo Pętla
- C - Kurs przez: Dąbrówka Wieś