680
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Dąbrówka Wieś
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
7:18 | 7:21 C | 8:18 | 8:21 B | 11:11 D | 12:33 E | 13:28 E | 14:13 E | 14:47 A | 15:23 E |
16:18 E | 16:37 A | 17:08 E | | | | | | | |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
8:21 B | 11:11 D | | | | | | | | |
- C - Kurs do: Luzino Gimnazjum przez: Dąbrówka Młyn
- B - Kurs do: Luzino Centrum
- D - Kurs do: Luzino Centrum przez: Dąbrówka Młyn
- E - Kurs do: Robakowo Pętla przez: Dąbrówka Młyn
- A - Kurs do: Robakowo Pętla