689
Rozkład jazdy
Kierunek: Białogóra
Przystanek: Rybno Rondo I
Odjazdy od poniedziałku do piątku poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:39 Wu | 15:54 s | 15:54 y | 18:24 Wz |
Odjazdy w soboty poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9:04 Wu | 15:54 u |
- W - Kurs do: Wierzchucino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- y - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni nauki szkolnej.