689
Rozkład jazdy
Kierunek: Białogóra
Przystanek: Prusewo Dwór
Odjazdy od poniedziałku do piątku poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9:01 Wu | 16:16 s | 16:16 y | 18:46 Wz |
Odjazdy w soboty poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9:26 Wu | 16:16 u |
- W - Kurs do: Wierzchucino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- y - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni nauki szkolnej.