690
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Kniewo, Lipowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:25 A | 8:25 u | 11:15 A |
- A - Kurs do: Góra Szkoła Podstawowa
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:25 A | 8:25 u | 11:15 A |