690
Rozkład jazdy
Kierunek: Rybska Karczma
Przystanek: Kniewo, Skrzyżowanie
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:39 u | 15:19 | 16:44 W |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- W - Kurs do: Warszkowo Młyn
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:39 u | 15:19 | 16:44 W |