690
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Warszkowo Młyn
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:17 A | 8:17 u | 11:07 A |
- A - Kurs do: Góra Szkoła Podstawowa
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:17 A | 8:17 u | 11:07 A |