694
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Rybno Rondo
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:06 u | 6:06 | 7:06 | 8:16 us | 9:06 u | 10:06 u | 12:36 u | 13:41 u | 14:51 us | 15:41 u |
16:41 u | 18:41 u | 19:11 uH |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:06 Au | 7:06 Au | 8:16 u | 10:06 Au | 12:26 Au | 14:51 Au | 16:41 Au | 18:41 Au |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- A - Kurs przez: Rybno Pałac