694
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Bolszewo Zamostna - Kościół
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:18 u | 6:18 | 7:18 | 8:28 us | 9:18 u | 10:18 u | 12:48 u | 13:53 u | 15:03 us | 15:53 u |
16:53 u | 18:53 u | 19:23 uH |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:23 u | 7:23 u | 8:28 u | 10:23 u | 12:43 u | 15:08 u | 16:58 u | 18:58 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej