Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Aktualności

Zmiana cen biletów jednorazowych (na jeden przejazd) od wtorku 21 maja


Sprawdź, jak zmienią się ceny biletów jednorazowych. Ceny biletów miesięcznych i okresowych nie ulegają zmianie. Szczegóły(...)

Pełna taryfa opłat za przejazd obowiązująca od 21.05.2019 r. (plik pdf, kliknij tutaj).
 
Szczegóły zmian w taryfie opłat:
- W strefach od 0 do 30 km wzrost cen o 0,50 zł;
- W strefach od 31 do 45 km wzrost cen o 1,00 zł;
- Powyżej 45 km wzrost cen o 2,00 zł;
- Wprowadzona zostanie ta sama cena biletu gminnego w gm. Choczewo, Szemud, Luzino - 3,50 zł
- Z 3,50 zł na 4,00 zł wzrosną ceny biletów dla osób przesiadających się w Krokowej
 
Ponadto zwiększeniu ulegną opłaty dodatkowe w przypadku ujawnienia przejazdu bez ważnego biletu tj. ze 175,00 zł na 200,00 zł. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jest to 50. krotność najtańszego biletu w podstawowej taryfie opłat.

Wzrost cen spowodowany jest wysokimi cenami paliw i rosnącymi kosztami pracy.

 

 

Kasa biletowa Władysławowo: ograniczone terminy otwarcia


Sprawdź w jakich dniach i godzinach otwarty będzie punkt sprzedaży biletów miesięcznych i okresowych we Władysławowie w maju. Szczegóły(...)

 

Kasa biletowa prowadząca sprzedaż biletów miesięcznych i okresowych na autobusy PKS zlokalizowana w budynku dworca PKS jest czynna w miesiącu maju w dniach: 6 i 7 maja (poniedziałek i wtorek na początku miesiąca) oraz w dniach: 30 i 31 maja (czwartek i piątek na koniec miesiąca). W pozostałych dniach maja kasa będzie nieczynna.

  

Godziny otwarcia - wyłącznie od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): w godzinach 7:00 - 16:45.

Możliwa płatność kartą.

 

Bilety na jeden przejazd w każdym przypadku sprzedaje także kierowca w autobusie.

 

 

Przystanek "Reda, Gdańska - Dworzec Kolejowy" przeniesiony


Trwa budowa węzła integracyjnego na wysokości dworca kolejowego w Redzie. Zmiana lokalizacji przystanku dla autobusów linii 650 i 656. Szczegóły(...)

W związku z budową węzła integracyjnego przy dworcu PKP w Redzie, nastąpiły zmiany na linii 650 i 656 w zakresie obsługi przystanków "Reda, Gdanska - Dworzec Kolejowy (na żądanie)". Przystanek "Reda, Gdańska - Dworzec PKP" w kierunku Gdyni został cofnięty o ok. 150 m w stronę Wejherowa, do zatoki postojowej na wysokości posesji Gdańska 66, a jezdnia w tym miejscu zwężona została do jednego pasa ruchu.

 
W przeciwnym kierunku tj. do Pucka i dalej do Władysławowa oraz Karwi przystanek na wysokości dworca w Redzie jest zlokalizowany w zatoce przystankowej za skrzyżowaniem z ul. Ceynowy - tj. ok. 270 m bliżej Wejherowa względem obecnej lokalizacji - tymczasowa lokalizacja przystanku w tym miejscu obowiązuje od dnia 4 kwietnia 2019 r.

 

 

Lębork, przeniesienie przystanku pod dworzec kolejowy


Od środy 24 kwietnia br. przystanek początkowo-końcowy dla autobusów linii 677 został wyznaczony bezpośrednio pod budynkiem dworca PKP (stanowisko 1 jak dla autobusów PKS Słupsk).

 

 

Komunikacja miejska w Pucku: objazd na trasie autobusu linii 1


Od poniedziałku 4 marca br. zamknięcie odcinka ul. Nowy Świat w związku z budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Szczegóły(...)

Nieczynny jest na ten czas przystanek "1 Maja" (przy puckim molo i Urzędzie Miasta) - do odwołania.

 

 

 

Wejherowo, kolejny etap budowy węzła Kwiatowa (objazd na terenie miasta Wejherowo)


Nieczynne przystanki "Wejherowo, Przemysłowa" w kier. Bolszewa i "Wejherowo, Urząd Pracy" w kier. dworca w Wejherowie. Budowa tunelu w ciągu ul. Kwiatowej. Zmiana tras autobusów. Więcej(...)

Zmiana tras przejazdu wszystkich linii na terenie Wejherowa od 27 listopada 2017 r. (rozpoczęcie prac). Na tym etapie przebudowy (maj 2018) zamknięty obecnie jest wyłącznie odcinek ul. Kwiatowej (brak przejazdu przez przejazd kolejowy w ciągu tej ulicy).

 

W związku z wprowadzonymi trasami objazdowymi, nie są obsługiwane przystanki:
-"Wejherowo, Przemysłowa" w kierunku Bolszewa (przez autobusy linii 673, 675, 676, 678, 689, 694),
-"Wejherowo, Urząd Pracy" w kierunku Wejherowa (dotychczas dla autobusów linii 675, 676, 678, 689, 692, 694 w krusach przez Tartaczną). 
 

Autobus linii 663 na kursie porannym jadąc z Karwi do Wejherowa, wydłużonym do przystanku "Wejherowo, Tartaczna" - zastępczo zamiast zajeżdżać na dworzec - zatrzymuje się na przystanku przy drodze krajowej numer 6 na wysokości dworca (przy tunelu).

 

Aktualnie to jedyne utrudnienia na terenie miasta Wejherowo. W związku z zamknięciami dróg możliwe są zatory drogowe na terenie miasta i wynikające z tego tytułu kilkuminutowe opóźnienia. Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

Praca dla kierowców z kat. D (kierowca autobusu)


Poszukujemy kierowców przede wszystkim z Pucka, a także i z Wejherowa, Rumi, Gdyni (oraz z dowolnej miejscowości w powiecie wejherowskim, jak i puckim). Praca w komunikacji miejskiej lub regionalnej.

Poszukujemy kierowców z Trójmiasta oraz powiatu wejherowskiego i puckiego. Praca w komunikacji miejskiej lub regionalnej (do wyboru). Twoje miejsce zamieszkania (poza Trójmiastem) może być dla nas atutem!

  

Niezbędne dokumenty: prawo jazdy kat. D, aktualny kurs na przewóz osób oraz ważne badania psychologiczne. Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę lub inną formę współpracy. Oczekujemy sumienności, punktualności i kultury osobistej.

  
Skontaktuj się z nami: mailowo na biuro@pksgdynia.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu - tel. 515 22 87 88.

 

 

Schemat sieci komunikacyjnej


Stworzyliśmy dla Was mapę połączeń, która dostępna jest pod zakładką z rozkładem jazdy. Sprawdź, gdzie dojedziesz z nami szybko i wygodnie!

Zobacz mapę połączeń bezpośrednio pod adresem:

KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ SCHEMAT

 

Czy wiesz, że na wszystkich tych trasach honorowane są miesięczne i okresowe bilety "sieciowe"?

 

Zachęcamy do planowania wspólnych podróży.

 

 

Bieżąca sytuacja komunikacyjna


Sprawdź dostępne numery telefonów(...)

Infolinia (dyżur w godz. 4:00-20:00) w dni powszednie pod numerem:
tel. 801 11 22 11
 
Numery telefonów, pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącej sytuacji komunikacyjnej:
DNI POWSZEDNIE (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (w godz. 6:15 - 18:15): tel. 58 672 29 14
- Baza Puck (w godz. 6:45 - 14:25): tel. 58 673 27 13
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 6:15 oraz 18:15 - 20:00): tel. 515 22 88 48 
  
SOBOTY (oprócz świąt):
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 16:00): tel. 515 22 88 48
 
NIEDZIELE I ŚWIĘTA:
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 16:00): tel. 515 22 88 48

 

 

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij