Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Aktualności

Sezon wakacyjny lato 2019


Wakacyjny rozkład jazdy i sezonowe połączenia do 1 września br. (włącznie). Znacznie więcej autobusów na plażę, nad morze. Sprawdź szczegółowe rozkłady jazdy. Info(...)

Na trasie między Karwią, Jastrzębią Górą, a Władysławowem - nasze autobusy kursują z częstotliwością nawet co 5-10 minut w ciągu dnia (na plażę najlepiej zabrać się razem z nami, autobusem)! Wakacyjne rozkłady jazdy obowiązywać będą już od czwartku 20 czerwca tj. Boże Ciało aż do niedzieli 1 września br. włącznie (za wyjątkiem wybranych kursów określonych w rozkładach jazdy).

 

Przyjechałeś nad morze do Gdyni lub Gdańska, a chcesz podróżować dalej do Władysławowa, Jastrzębiej Góry lub Karwi? Wykup bilet na przejazd już dzisiaj w systemie sprzedaży biletów on-line na stronie internetowej e-podróżnik.pl! Bilety na jeden przejazd do nabycia są zawsze także u kierowcy w autobusie bezpośrednio przed odjazdem.

 

Przypominamy o obowiązujących promocjach dla grup od 10 osób, którym udzielamy rabat -20% na bilety. Przejazd dużych grup celem komfortowego przejazdu - prosimy zgłaszać z kilkudniowym wyprzedzeniem za pośrednictwem e-mail lub telefonicznie.

 

Szczegółowe informacje o naszej ofercie dostępne są pod numerem naszej infolinii, tel. 801 11 22 11.

Sprawdź naszą siatkę połączeń - zobacz mapę (kliknij tutaj) i planuj podróże!

 

Prezentujemy poniżej obowiązujące w czasie letnich wakacji rozkłady jazdy autobusów w pasie nadmorskim (kliknij w przebieg trasy, aby zobaczyć godziny odjazdów). 

 

linia 650:

Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Reda - Rumia - Gdynia

Wakacyjny rozkład jazdy między Gdynią, a Karwią (realizowane przez Redę i Puck). W wykazie nie zostały uwzględnione krótkie kursy uruchamiane dodatkowo w okresie letnich wakacji między Władysławowem, a Karwią (które w czasie letnich wakacji wykonywane są na tym odcinku z częstotliwością nawet co 10-15 minut).

 

linia 651:

Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Sopot - Gdańsk

Połączenie idealne na jednodniową wycieczkę do Sopotu lub Gdańska oraz jako dojazd z Gdańska lub Sopotu na pas nadmorski do Jastrzębiej Góry, czy Karwi. W Gdańsku możliwość przesiadki na dalsze połączenia krajowe. 

 

linia 652:

(Karwia -) Jastrzębia Góra - Tupadły - Strzelno - Łebcz - Puck

Na czas wakacji zmieniają się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego. Uruchamiane są dodatkowe kursy wykonywane również w niedziele i święta.

 

linia 653:

Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia - Krokowa - Dębki - Białogóra - Choczewo - Łeba

Połączenie idealne na jednodniową wycieczkę. Kursuje w poniedziałki i czwartki od 8 lipca do 24 sierpnia.

 

linia 663:

Wejherowo - Lisewo - Krokowa - Karwieńskie Błota - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo

Na czas wakacji zmieniają się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego, a trasa autobusów jest wydłużona o odcinek od Karwi do Władysławowa.

 

linia 665:

Wejherowo - Tyłowo - Krokowa - Dębki - Białogóra

Najwygodniejsze połączenie do popularnej miejscowości nadmorskiej Dębki (przez siedem dni w tygodniu). Odcinek Dębki - Białogóra obsługiwany wyłącznie w soboty i niedziele. W dni powszednie z Wejherowa do Białogóry dojazd zapewniają autobusy linii 691 i 692 (linia 664 w czasie letnich wakacji na trasie Wejherowo - Tyłowo - Krokowa nie funkcjonuje).

 

linia 666:

Dębki - Krokowa - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Jastarnia - Jurata - Hel

Najbardziej popularne w pasie nadmorskim połączenie z miejscowością Hel na Półwyspie Helskim. 

  

 

 

Ponadto, na trasie linii 691 i 692 wzorem lat ubiegłych wydłuża się trasę wybranych kursów z/do Białogóry (godziny odjazdów z pozostałych przystanków na trasie przejazdu - względem obowiązujących - nie ulegają zmianom):

 

linia 691:

691 - Wejherowo - Bolszewo - Rybno - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

linia 692:

692 - Wejherowo - Bolszewo - Kostkowo - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

 

 

 

Przez cały rok kursujemy także na trasie z Wejherowa i Koleczkowa nad jezioro w Bieszkowicach. 

Sprawdź, obowiązujący rozkład jazdy autobusów na trasie linii 675:

675 - Wejherowo - Gniewowo - Zbychowo - Nowy Dwór Wej. - Bieszkowice - Koleczkowo

 

 

 

Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

 

 

 

Nie wiesz jak dojechać?

Karwia Ostrowo Jastrzębia Góra

Rozewie Chłapowo Władysławowo 

Chałupy Jastarnia Jurata Hel 

Dębki Białogóra Swarzewo Puck 

Gdańsk Sopot Gdynia

 

Kliknij w najbardziej popularne nazwy miejscowości wskazane powyżej.

Wyświetlimy wszystkie możliwe trasy dojazdu.

 

 

Zamknięcie ul. Ofiar Piaśnicy w Wejherowie od poniedziałku 19 sierpnia


Objazd na trasie autobusów linii numer 658, 663, 664 i 665. Zmiana lokalizacji przystanku początkowego dla podróżnych wsiadających w Wejherowie na wysokości dworca. Szczegóły(...)

 

Z dniem 19 sierpnia 2019 r. tj. poniedziałek do odwołania (przez okres około 80 dni) całkowicie zamknięta dla ruchu zostanie ulica Ofiar Piaśnicy w Wejherowie (remont mostku na rzece Reda). Autobusy jadące w kierunku miejscowości Puck oraz Krokowa (i dalej do Karwi, Dębek, Władysławowa) tj. na trasie linii numer 658, 663, 664 i 665 kursować będą objazdem przez Kąpino (bez zatrzymania). 

  

Nie będą obsługiwane w tym czasie przystanki zlokalizowane na ulicy Ofiar Piaśnicy tj. "Wejherowo, Ofiar Piaśnicy/Graniczna" (przystanek nieczynny) oraz "Kąpino, Skrzyżowanie" (w kierunku Wejherowa).

 

W związku z wydłużoną trasą przejazdu autobusów w okresie letnich wakacji na trasie linii 658, 663 i 665 możliwe będą opóźnienia na trasie przejazdu. Celem ich zminimalizowania autobusy nie będą dojeżdżały na plac dworca PKS (nie będą przejeżdżały przez tory kolejowe). Ustanawia się zastępczo przystanek początkowy dla autobusów jadących w kierunku miejscowości Puck oraz Krokowa (i dalej do Karwi, Dębek, Władysławowa) tj. dla autobusów linii numer 658, 663, 664 i 665 "Wejherowo, Dworzec PKP - Broniewskiego" zlokalizowany przy drodze krajowej numer 6 przy jezdni w kierunku Redy (przy wyjściu z tunelu z dworca PKP) - tj. jak dla autobusów komunikacji miejskiej MZK na liniach 1, 5, 10.

 
Na okres od 21 sierpnia (środa) do 1 września (niedziela) wprowadzone zostają korekty w rozkładzie jazdy linii 658 z Wejherowa do Pucka. Szczegółowy rozkład obowiązujący na tej trasie w tych dniach dostępny tutaj - (kliknij tutaj).

 

Na okres od 22 sierpnia (czwartek) do 1 września (niedziela) wprowadzone zostają korekty w rozkładzie jazdy linii 663 z Wejherowa do Władysławowa. Wszystkie odjazdy z Wejherowa zostają przyspieszone o 10 minut (co zapewni w dalszym ciągu możliwość przesiadek w Krokowej na autobusy jadące do Pucka i Białogóry). Szczegółowy rozkład obowiązujący na tej trasie w tych dniach dostępny tutaj - (kliknij tutaj).

 

Stanowisko 4 na dworcu PKS w Wejherowie będzie w tym czasie nieczynne (do tej pory było to stanowisko będące przystankiem początkowym dla podróżnych wsiadających i korzystały z niego wszystkie autobusy odjeżdżające w kierunku miejscowości Puck oraz Krokowa). 

 

Tym samym przystanek końcowy (dla wysiadających z autobusów jadących od strony miejscowości Puck oraz Krokowa) zlokalizowany będzie także na drodze krajowej numer 6 tj. przystanek "Wejherowo, Dworzec PKP - Broniewskiego" na wysokości marketu Lidl i przejścia podziemnego pod torami kolejowymi do dworca PKP Wejherowo.

 

Inwestycja realizowana jest przez Zarząd Dróg Wojewódzkich i jest ona od nas niezależna. Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego od poniedziałku 2 września


Reorganizacja przewozów w powiecie wejherowskim, nowe rozkłady jazdy autobusów na większości tras. Szczegóły(...)

 

Sprawdź szczegółowe rozkłady jazdy po zmianach obowiązujące od poniedziałku 2 września br.

 

  • 650 - Gdynia - Reda - Puck - Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia (PDF)
  • 652 - Puck - Łebcz - Strzelno - Jastrzębia Góra (- Karwia) (PDF)
  • 657 - Chłapowo - Władysławowo - Swarzewo - Łebcz - Starzyno - Kłanino (PDF)
  • 658 - Puck - Darzlubie (- Mechowo) - Leśniewo - Domatowo - Wejherowo (PDF)
  • 660 - Puck - Starzyno - Kłanino - Krokowa (- Dębki) - Żarnowiec - Wierzchucino - Białogóra (PDF)
  • 662 - Puck - Starzyński Dwór - Starzyno - Kłanino - Krokowa (- Dębki) (PDF)
  • 663 - Wejherowo - Lisewo - Krokowa - Karwia (PDF)
  • 664 - Wejherowo - Dąbrowa - Tyłowo - Jeldzino - Krokowa (PDF)

 

 

Zmiana cen biletów miesięcznych i okresowych od 28 sierpnia 2019 r.


Ceny biletów na jeden przejazd nie zmieniają się. Sprawdź szczegółowy cennik(...)

 

Pełna taryfa opłat za przejazd obowiązująca od 28.08.2019 r. (plik pdf) - nowy cennik.

Ceny biletów na jeden przejazd nie ulegają zmianie.

 

 

Dożynki w gminie Szemud, niedziela 1 września


Sprawdź jak dojechać na dożynki gminne w Szemudzie. Uruchamiamy tego dnia bezpłatne dla podróżnych autobusy umożliwiające dojazd i powrót z miejscowości na terenie gminy. Info(...)

 

Szczegółowe informacje na stronie internetowej Gminy Szemud:

http://gcksir.szemud.pl/kalendarz-imprez/dozynki-gminy-szemud-2019/

 

Zachęcamy do wspólnego dojazdu i zabawy.

 

 

Nowe połączenie z Pucka przez Mrzezino i Kosakowo do Pogórza (Gdyni)


Linia 667 startuje 1 sierpnia br. Autobusy będą kursowały od poniedziałku do piątku. Szczegóły(…)

We współpracy z Gminą Kosakowo, Gminą Puck, Miastem Puck i Starostwem Powiatowym w Pucku uruchamiana jest nowa linia autobusowa numer 667 o charakterze użyteczności publicznej na trasie z Pogórza - Pogórza Górnego (granica z Gdynią) przez Kosakowo i Mrzezino do Pucka. Autobusy na tej trasie kursować będą od poniedziałku do piątku tj. bez sobót i niedziel (również w okresie letnich wakacji).

 

 

Odjazdy z Pucka do Pogórza - Pogórza Górnego (granica z Gdynią):

06:00   08:00   11:30   14:50   16:10

 

Odjazdy z Pogórza - Pogórza Górnego (granica z Gdynią) do Pucka:

07:00   08:40   12:10   15:30   17:00

Odjazdy z przystanku "Kosakowo, Urząd Gminy" do Pucka: 

07:05   08:45   12:15   15:35   17:05

 

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów na trasie linii 667:

Puck - Żelistrzewo - Mrzezino - Kosakowo - Pogórze - Pogórze Górne (Gdynia) (pdf)

 

 

Ważne: odjazdy autobusów z Pogórza - Pogórza Górnego do Pucka (w kierunku Kosakowa) odbywać się będą z przystanku ZKM jak dla autobusów linii 146 i 173 w kierunku Gdyni (tj. przeciwnie do kierunku jazdy). Po obsłużeniu przystanku początkowego autobusy zawrócą i pojadą w kierunku Kosakowa (i dalej do Pucka).

 

Z pętli autobusowej na Pogórzu - Pogórzu Górnym w kierunku Centrum Gdyni z wysoką częstotliwością kursują autobusy komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni (między innymi linie autobusowe oznaczone numerami 105, 146, 173, 194) - w związku z czym przystanek ten jest dobrym miejscem umożliwiającym przesiadkę celem kontynuowania dalszych podróży po mieście.

 

Zaznaczyć należy, że w autobusie linii 667 obowiązuje odrębna taryfa opłat ustalona z Powiatem Puckim zbieżna i zgodna z obowiązującym cennikiem PKS Gdynia. Ograniczony jest zatem dostęp do przejazdów na podstawie biletów ulgowych (nie ma przejazdów bezpłatnych dla uczniów, seniorów, czy osób o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności). Na linii 667 na całej trasie nie są honorowane bilety emitowane przez ZKM Gdynia, jak i nie są honorowane bilety metropolitalne emitowane przez MZKZG.

 

Sprawdź obowiązujący w komunikacji regionalnej organizowanej przez PKS Gdynia cennik biletów oraz wykaz uprawnień do przejazdów ulgowych pod zakładką "Bilety i ulgi" na naszej stronie internetowej: https://www.pksgdynia.pl/PL/bilety_i_ulgi.html

 

Do obsługi tego połączenia skierowany zostanie w początkowym okresie autobus o mniejszej pojemności (bus), w związku z czym ograniczona będzie możliwość przewozu wózków dziecięcych i osób niepełnosprawnych na wózkach.

 

Sprawdź nowe połączenie!

Przejazdy w dniach 1 i 2 sierpnia tj. czwartek i piątek będą bezpłatne!

 

 

Schemat sieci komunikacyjnej


Stworzyliśmy dla Was mapę połączeń, która dostępna jest pod zakładką z rozkładem jazdy. Sprawdź, gdzie dojedziesz z nami szybko i wygodnie!

Zobacz mapę połączeń bezpośrednio pod adresem:

KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ SCHEMAT

 

Czy wiesz, że na wszystkich tych trasach honorowane są miesięczne i okresowe bilety "sieciowe"?

 

Zachęcamy do planowania wspólnych podróży.

 

 

Wejherowo, kolejny etap budowy węzła Kwiatowa (objazd na terenie miasta Wejherowo)


Nieczynne przystanki "Wejherowo, Przemysłowa" w kier. Bolszewa i "Wejherowo, Urząd Pracy" w kier. dworca w Wejherowie. Budowa tunelu w ciągu ul. Kwiatowej. Zmiana tras autobusów. Więcej(...)

Zmiana tras przejazdu wszystkich linii na terenie Wejherowa od 27 listopada 2017 r. (rozpoczęcie prac). Na tym etapie przebudowy (maj 2018) zamknięty obecnie jest wyłącznie odcinek ul. Kwiatowej (brak przejazdu przez przejazd kolejowy w ciągu tej ulicy).

 

W związku z wprowadzonymi trasami objazdowymi, nie są obsługiwane przystanki:
-"Wejherowo, Przemysłowa" w kierunku Bolszewa (przez autobusy linii 673, 675, 676, 678, 689, 694),
-"Wejherowo, Urząd Pracy" w kierunku Wejherowa (dotychczas dla autobusów linii 675, 676, 678, 689, 692, 694 w krusach przez Tartaczną). 
 

Autobus linii 663 na kursie porannym jadąc z Karwi do Wejherowa, wydłużonym do przystanku "Wejherowo, Tartaczna" - zastępczo zamiast zajeżdżać na dworzec - zatrzymuje się na przystanku przy drodze krajowej numer 6 na wysokości dworca (przy tunelu).

 

Aktualnie to jedyne utrudnienia na terenie miasta Wejherowo. W związku z zamknięciami dróg możliwe są zatory drogowe na terenie miasta i wynikające z tego tytułu kilkuminutowe opóźnienia. Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

Praca dla kierowców z kat. D (kierowca autobusu)


Poszukujemy kierowców przede wszystkim z Pucka, a także i z Wejherowa, Rumi, Gdyni (oraz z dowolnej miejscowości w powiecie wejherowskim, jak i puckim). Praca w komunikacji miejskiej lub regionalnej.

Poszukujemy kierowców z Trójmiasta oraz powiatu wejherowskiego i puckiego. Praca w komunikacji miejskiej lub regionalnej (do wyboru). Twoje miejsce zamieszkania (poza Trójmiastem) może być dla nas atutem!

  

Niezbędne dokumenty: prawo jazdy kat. D, aktualny kurs na przewóz osób oraz ważne badania psychologiczne. Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę lub inną formę współpracy. Oczekujemy sumienności, punktualności i kultury osobistej.

  
Skontaktuj się z nami: mailowo na biuro@pksgdynia.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu - tel. 515 22 87 88.

 

 

Bieżąca sytuacja komunikacyjna


Sprawdź dostępne numery telefonów(...)

Infolinia (dyżur w godz. 4:00-20:00) w dni powszednie pod numerem:
tel. 801 11 22 11
 
Numery telefonów, pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącej sytuacji komunikacyjnej:
DNI POWSZEDNIE (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (w godz. 6:15 - 18:15): tel. 58 672 29 14
- Baza Puck (w godz. 6:45 - 14:25): tel. 58 673 27 13
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 6:15 oraz 18:15 - 20:00): tel. 515 22 88 48 
  
SOBOTY (oprócz świąt):
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 16:00): tel. 515 22 88 48
 
NIEDZIELE I ŚWIĘTA:
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 16:00): tel. 515 22 88 48

 

 

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij