Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


E-podróżnik.pl możliwa sprzedaż biletów online

Sprzedaż biletów przez internet! Na autobusy linii 650 odjeżdżające z dworca w Gdyni i na autobusy linii 651 odjeżdżające z dworca w Gdańsku. Więcej informacji(...)

 

Zakup biletu na podróż autobusem naszej spółki przez internet jest możliwy wyłącznie na przejazd, który rozpoczyna się z przystanku początkowego: "Gdynia, Dworzec Autobusy" oraz "Gdańsk, Dworzec Autobusowy" (nigdy z przystanków pośrednich oraz w innych relacjach, co oznacza, że w relacji powrotnej bilet zakupimy wyłącznie u kierowcy).

 

Przykładowe relacje (kierunek podróży z możliwością zakupu biletu on-line):

Gdynia - Puck; Gdynia - Władysławowo; Gdynia - Jastrzębia Góra; Gdynia - Karwia (linia 650).

Gdańsk - Puck; Gdańsk - Swarzewo; Gdańsk - Władysławowo; Gdańsk - Jastrzębia Góra; Gdańsk - Karwia (linia 651).

 

Turyści, którzy planują przyjazd nad morze razem z nami - mogą już teraz kupować bilety z wyprzedzeniem, przez co nie muszą martwić się o ich zakup po dojeździe do Trójmiasta.

Wyszukiwarka połączeń w systemie www.e-podróżnik.pl już od lat wskazuje Wam optymalne połączenia m. innymi na naszych trasach w całej siatce organizowanych przez nas połączeń.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij