Specjalne zasady kursowania autobusów w dniach od 30 kwietnia (poniedziałek) do 4 maja (piątek)
Sprawdź, jak pojadą autobusy podczas zbliżającej się majówki - dni wolne (święta 1 i 3 maja). Więcej informacji(...)
30 kwietnia (poniedziałek)
Obowiązuje rozkład jazdy powszedni wolny od nauki szkolnej z dodatkowymi kursami:
- na trasie linii 660 o godz. 7:30 z Pucka do Krokowej i o godz. 15:35 z Pucka do Białogóry z wjazdem do Dębek,
- na trasie linii 662 o godz. 6:45 z Dębek do Pucka,
- na trasie linii 671 o godz. 6:50 i 14:50 z Wejherowa,
- na trasie linii 673 o godz. 7:02 z Leśna (Kowalewa) do Wejherowa i o godz. 15:00 z Szemuda do Kowalewa,
- na trasie linii 681 o godz. 7:00 z Zelewa do Kębłowa i o godz. 14:25 z Luzina do Zelewa,
- na trasie linii 689 o godz. 6:30 z Białogóry do Wejherowa (wyjątkowo przez Warszkowo) i o godz. 15:20 z Wejherowa do Białogóry,
- na trasie linii 694 o godz. 7:52 z Choczewa do Wejherowa,
- na trasie linii 696 o godz. 7:20 z Kopalina do Choczewa i o godz. 16:15 z Choczewa do Kopalina.
1 maja (wtorek, święto)
Obowiązuje rozkład jazdy jak w każdą niedzielę (i święto).
2 maja (środa)
Obowiązuje rozkład jazdy jak w soboty (bez ograniczeń i dodatkowych kursów) - wzorem lat ubiegłych.
3 maja (czwartek, święto)
Obowiązuje rozkład jazdy jak w każdą niedzielę (i święto).
4 maja (piątek)
Obowiązuje rozkład jazdy powszedni wolny od nauki szkolnej z dodatkowymi kursami:
- na trasie linii 657 o godz. 7:20 z Chłapowa do Kłanina i o godz. 14:25 z Kłanina do Chłapowa,
- na trasie linii 660 o godz. 7:30 z Pucka do Krokowej i o godz. 15:35 z Pucka do Białogóry z wjazdem do Dębek,
- na trasie linii 662 o godz. 6:45 z Dębek do Pucka,
- na trasie linii 663 o godz. 7:10 z Wejherowa do Kłanina i o godz. 7:55 z Kłanina do Wejherowa (Krokowa 8:10),
- na trasie linii 670 o godz. 7:56 z Łebieńskiej Huty do Wejherowa (Szemud 8:11),
- na trasie linii 671 o godz. 6:50 i 14:50 z Wejherowa,
- na trasie linii 673 o godz. 7:02 z Leśna (Kowalewa) do Wejherowa i o godz. 15:00 z Szemuda do Kowalewa,
- na trasie linii 677 kurs o godz. 6:20 z Wejherowa do Lęborka wjedzie do Niepoczołowic (Niepoczołowice 7:15),
- na trasie linii 678 o godz. 7:36 z Niepoczołowic do Wejherowa,
- na trasie linii 681 o godz. 7:00 z Zelewa do Kębłowa i o godz. 14:25 z Luzina do Zelewa,
- na trasie linii 689 o godz. 6:30 z Białogóry do Wejherowa (wyjątkowo przez Warszkowo) i o godz. 15:20 z Wejherowa do Białogóry,
- na trasie linii 694 o godz. 7:52 z Choczewa do Wejherowa,
- na trasie linii 696 o godz. 7:20 z Kopalina do Choczewa i o godz. 16:15 z Choczewa do Kopalina.