Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Korekta rozkładu jazdy autobusów linii 676 od poniedziałku 21 maja br.

Nowa trasa przejazdu autobusów na terenie Wejherowa - z zatrzymaniem na przystanku "Wejherowo, Transportowa". Wydłużenie kursu z godz. 14:28 spod Gimnazjum w Luzinie do Rosoch. Więcej informacji(...)

 

Na terenie miasta Wejherowo w związku z długoterminowym zamknięciem przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Kwiatowej autobusy pojadą zmienioną trasą z zatrzymaniem na nowych w rozkładzie jazdy tej linii przystankach. W kierunku do Luzina (i Tępcza) obowiązywać będą dodatkowe przystanki: "Wejherowo, Transportowa" (przy Urzędzie Skarbowym), a w kierunku przeciwnym tj. do Wejherowa: "Wejherowo, Transportowa" oraz "Wejherowo, Filharmonia Kaszubska" (następnie przy dworcu kolejowym - dla wysiadających).

 

W związku z wprowadzoną nową trasą przejazdu na terenie Wejherowa i wydłużonym czasem przejazdu na odcinku z Wejherowa do Luzina - wszystkie odjazdy z Luzina w kierunku Tępcza zostaną opóźnione o 2 minuty.

 

Odjazd z Tępcza do Luzina w dni powszednie (od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej) realizowany dotychczas o godzinie 10:56 będzie realizowany 10 minut później tj. odjazd z Tępcza o godzinie 11:06.

 

Trasa autobusu odjeżdżającego dotychczas o godzinie 14:28 spod Gimnazjum w Luzinie do Tępcza zostanie wydłużona z Tępcza do przystanku "Rosochy, Skrzyżowanie" (tam istnieje możliwość przesiadki na autobus linii 678 do Niepoczołowic na trasie przez Strzepcz i Linię - odjazd z Rosoch o godz. 15:06).

 

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów linii 676 obowiązujący od poniedziałku 21 maja br. (kliknij tutaj).

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij