Sezon wakacyjny lato 2018
Znacznie więcej autobusów na plażę, nad morze aż do niedzieli 2 września (włącznie). Sprawdź szczegółowe rozkłady jazdy. Info(...)
Na trasie między Karwią, Jastrzębią Górą, a Władysławowem - nasze autobusy kursują z częstotliwością nawet co 5-10 minut w ciągu dnia (na plażę najlepiej zabrać się razem z nami, autobusem)! Wakacyjne rozkłady jazdy obowiązywać będą do niedzieli 2 września br. włącznie.
Przyjechałeś nad morze do Gdyni lub Gdańska, a chcesz podróżować dalej do Władysławowa, Jastrzębiej Góry lub Karwi? Wykup bilet na przejazd już dzisiaj w systemie sprzedaży biletów on-line na stronie internetowej e-podróżnik.pl! Szczegóły sprzedaży on-line opisaliśmy m. innymi tutaj (kliknij). Bilety na jeden przejazd do nabycia są zawsze także u kierowcy w autobusie bezpośrednio przed odjazdem.
Przypominamy o obowiązujących promocjach dla grup od 10 osób, którym udzielamy rabat -20% na bilety. Przejazd dużych grup celem komfortowego przejazdu - prosimy zgłaszać z kilkudniowym wyprzedzeniem za pośrednictwem e-mail lub telefonicznie.
Szczegółowe informacje o naszej ofercie dostępne są pod numerem naszej infolinii, tel. 801 11 22 11.
Sprawdź naszą siatkę połączeń - zobacz mapę (kliknij tutaj) i planuj podróże!
Prezentujemy poniżej obowiązujące w czasie letnich wakacji rozkłady jazdy autobusów w pasie nadmorskim (kliknij w przebieg trasy, aby zobaczyć godziny odjazdów).
linia 650:
Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Reda - Rumia - Gdynia
W opublikowanym powyżej rozkładzie jazdy nieuwzględniono krótkich kursów na odcinku Karwia - Władysławowo - Karwia (na tej trasie w pasie nadmorskim autobusy kursują w ciągu dnia z częstotliwością co 10-15 minut). W godzinach od 9:40 do 14:00 autobusy jadące w kierunku Władysławowa i dalej do Gdyni w związku z zatorami drogowymi - kursują z pominięciem Cetniewa (przystanek "Cetniewo" w tym czasie jest zawieszony) - co zostało uwzględnione w rozkładzie jazdy naszych autobusów. W soboty, niedziele i święta w okresie letnich wakacji ograniczona została obsługa odcinka trasy od Pucka do Gdyni (autobusy w weekendy pojadą z pominięciem Celbowa, Sławutówka, Rekowa Górnego, Redy i Rumi) - ostatni z rana autobus jadący podstawową trasą (przez Redę) - odjedzie o godzinie 9:50 z Pucka w kierunku Gdyni (przed Redę), kolejny dopiero o godzinie 14:55 - ma to na celu usprawnienie przewozów i poprawę punktualności.
linia 651:
Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Sopot - Gdańsk
Kliknij w przebieg trasy autobusów linii 651, aby sprawdzić szczegółowy rozkład jazdy.
linia 652:
Jastrzębia Góra - Tupadły - Strzelno - Łebcz - Puck
Na czas wakacji zmieniają się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego. Uruchamiane są dodatkowe kursy wykonywane również w niedziele i święta. Kliknij w przebieg trasy autobusów linii 652, aby sprawdzić szczegółowy rozkład jazdy.
linia 653:
Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia - Krokowa - Dębki - Białogóra - Choczewo - Łeba
Połączenie idealne na jednodniową wycieczkę. Kursuje w poniedziałki i czwartki (od 5 lipca do 28 sierpnia).
linia 663:
Wejherowo - Lisewo - Krokowa - Karwieńskie Błota - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo
Na czas wakacji zmieniają się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego, a trasa autobusów jest wydłużona o odcinek od Karwi do Władysławowa.
linia 665:
Wejherowo - Tyłowo - Krokowa - Dębki - Białogóra
Najwygodniejsze połączenie do popularnej miejscowości nadmorskiej Dębki (przez siedem dni w tygodniu). Odcinek Dębki - Białogóra obsługiwany wyłącznie w soboty i niedziele. W dni powszednie z Wejherowa do Białogóry dojazd zapewniają autobusy linii 691 i 692 (linia 664 w czasie letnich wakacji na trasie Wejherowo - Tyłowo - Krokowa nie funkcjonuje).
linia 666:
Dębki - Krokowa - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Jastarnia - Jurata - Hel
Kliknij w przebieg trasy autobusów linii 666, aby sprawdzić szczegółowy rozkład jazdy.
Ponadto, na trasie linii 691 i 692 wzorem lat ubiegłych wydłuża się trasę wybranych kursów z/do Białogóry (godziny odjazdów z pozostałych przystanków na trasie przejazdu - względem obowiązujących - nie ulegają zmianom):
linia 691:
691 - Wejherowo - Bolszewo - Rybno - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)
linia 692:
692 - Wejherowo - Bolszewo - Kostkowo - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)
Przez cały rok kursujemy także na trasie z Wejherowa i Koleczkowa nad jezioro w Bieszkowicach.
Sprawdź, obowiązujący rozkład jazdy autobusów na trasie linii 675:
675 - Wejherowo - Gniewowo - Zbychowo - Nowy Dwór Wej. - Bieszkowice - Koleczkowo
Zachęcamy do korzystania z naszych usług!
Nie wiesz jak dojechać?
Karwia Ostrowo Jastrzębia Góra
Kliknij w najbardziej popularne nazwy miejscowości wskazane powyżej.
Wyświetlimy wszystkie możliwe trasy dojazdu.