Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Jednokierunkowa ulica 10 Lutego w Pucku od piątku 14 września

Czasowe zawieszenie przystanku "Puck, Urząd Gminy". Szczegóły(...)

 

Czasowe zawieszenie przystanku "Puck, Urząd Gminy" w kierunku Wejherowa, Krokowej, Władysławowa i Jastrzębiej Góry

 

Od 14 września br. (piątek) zamknięta dla jednego kierunku jazdy została ulica 10 Lutego w Pucku. Tym samym ruch prowadzony jest wyłącznie w kierunku od Centrum Handlowego Arkadia Park - do dworca PKS i PKP. Nie ma możliwości przejazdu na odcinku od dworca do przystanku "Puck, Urząd Gminy" (w związku z tym przystanek ten nie jest obsługiwany). Autobusy wyjeżdżając z Pucka do Wejherowa, Krokowej, Jastrzębiej Góry i Władysławowa jadą objazdem - ulicą Wejherowską.

 

W zamian za nieczynny przystanek "Puck, Urząd Gminy" dla wszystkich linii na czas objazdu funkcjonuje przystanek zastępczy (tymczasowy) "Puck, Wejherowska" zlokalizowany przy ul. Wejherowskiej (jak dla linii 650 w kierunku Gdyni).

 

Przystanek "Puck, Urząd Gminy" dla autobusów jadących w kierunku dworca w Pucku (od strony Władysławowa, Jastrzębiej Góry, Krokowej, Wejherowa) także jest nieobsługiwany czasowo - w godz. 14:45-16:45 w dni powszednie (tj. od poniedziałku do piątku). Może być to utrudnieniem przede wszystkim dla podróżnych korzystających z autobusów linii 650 jadących w tym czasie w kierunku Redy i Gdyni. Zmiana trasy w tych godzinach podyktowana jest zatorem drogowym, jaki tworzy się w ciągu ul. 10 Lutego w dni powszednie w tych godzinach w związku ze zmienioną organizacją ruchu w tej części miasta. W tym przypadku autobusy do dworca w Pucku kursują również objazdem przez ul. Wejherowską (do dworca) - co znacząco usprawnia przejazd i minimalizuje opóźnienie na dalszej części trasy.

 

Zmiana organizacji ruchu wprowadzona zostaje w związku z przebudową kolektora ściekowego na terenie miasta, co jest inwestycją miejską. Prace w ciągu drogowym (i związane z tym niedogodności) mogą potrwać nawet kilka miesięcy. Przepraszamy za utrudnienia.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij