Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Likwidacja popołudniowych kursów na trasie linii 689

Od poniedziałku 1 października br. nie będzie realizowany odjazd o 16:20 z Białogóry do Wejherowa i o 17:25 z Wejherowa do Wierzchucina przez Czymanowo i Nadole. Info(...)

 

Cięcia w rozkładzie jazdy autobusów na trasie linii 689 spowodowane są niewielkim zainteresowaniem likwidowanymi kursami ze strony podróżnych. Tym samym od 1 października z Wejherowa przez Czymanowo i Nadole realizowany będzie wyłącznie jeden popołudniowy odjazd - bez zmian o godzinie 15:20.

 

Podróżnych, którzy dotychczas korzystali z autobusu odjeżdżającego z Wejherowa do Wierzchucina o godzinie 17:25 zachęcamy do korzystania z kursu linii 691 o godzinie 17:45 (do Wierzchucina przez Strzebielinek i Gniewino).

 

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów na trasie linii 689 obowiązujący od 1 października (kliknij tutaj).

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij